BB GLOW

Co je ošetření BB Glow?

BB glow je komplexní hloubkové kosmetické ošetření, zlepšuje texturu, kvalitu a tón pleti. Je to fúze mezi mikrojehličkovým/nanoneedlingovým make-upem obličeje a Semi-permanentním make-upem, takže se zaměřuje na řadu kožních problémů a účinkuje proti stárnutí. Poskytuje pocit lehkého make-upu nebo BB krému.

Semi-permanentní BB make-up se aplikuje pomocí derma pera s nanojehličkami do epidermis pleti. Jedná se o aplikaci transparentního pigmentu, který vytváří efekt make-upu a inovativních sér na microneedling, který pomáhá řešit problémy pleti:

–       Akné

–       Pigmentace

–       Vrásky

–       Ztráta elasticity pokožky

–       Dehydratace

BB Glow má první viditelné účinky ihned po ošetření, k výraznému efektu dochází po druhé aplikaci. Doporučená kúra jsou 3 aplikace po 3-4 týdnech. Proto Vám nabízím věrnostní kartu, kde je 3.aplikace zvýhodněná.

Jak dlouho vydrží účinek ošetření BB Glow?

Po první návštěvě účinek trvá od 3 – 7 dní, proto rozhodně doporučuji další ošetření cca 3 – 6 (vždy po 4 týdnech), která poskytují větší pokrytí pigmentem a delší stálost sjednocené pleti a to až na dobu 9 měsíců.

BB GLOW


  1. Vyživuje pleť hloubkově.
  2. Působí v pleti až 3 měsíce.
  3. Postupně sjednotí pleť.
  4. Pleť oživí a rozjasní.

BB GLOW je prováděno za pomocí BB MESSOPEN

Derma pero využívá fyziologické schopnosti regenerace kůže. Jehličky pronikají do kůže, kde způsobují mikrotraumata. Ta vyvolávají obranný mechanismus kůže, který vyplaví růstové faktory stimulující kožní buňky k produkci kolagenu, elastinu a vytvoření nových buněk.


Regenerace kůže trvá až čtyři týdny v závislosti na nastavení jehliček. Používá se zejména k regeneraci pokožky, odstranění vrásek a k ošetření jizev a strií. Speciální „pero“ rychle, účinně a téměř bezbolestně ošetřuje a snižuje nedokonalosti pleti. Pero je navrženo pro ošetření BBglow.

Díky MTS – Microneedeling Therapy System – Mikrojehličkování se do kůže dostane až o 80 % více složek, než při pouhém nanesení na její povrch.

Následná péče po zákroku

1. DEN

K Vaší pleti se chovejte velmi šetrně. Nenamáhejte jí mechanicky (dotýkáním se prsty, spaním tváří otočenou do polštáře, apod.)

12 hodin se nedotýkejte. Po 12ti hodinách si umyjte obličej jen vodou, ošetřete pleť hydratačním krémem. Nepoužívejte žádné líčení. 

2. – 3. DEN

ošetřete pleť hydratačním krémem 3-krát denně, pleť omývejte jen vodou. Nepoužívejte make-up.

5. – 10. DEN

Čistěte obličej jen vodou. Použijte krém s SPF 50+ obzvlášť pokud je slunné počasí. Můžete použít make-up.

Co nesmíte po zákroku BB Glow:
• solárium, sauna, bazény prvních 10 dní od procedury • opalování • 14 dní nepoužívejte pleťové peelingy • 3 dny nepoužívejte make-up • po 3 dnech nanášejte pod základní make-up větší množství krému s ochranným faktorem • používejte krém s ochranným faktorem, pokud jedete k moři.

LED SVĚTELNÁ TERAPIE OMEGA LIBEREC


LED světelná terapie je součástí BB GLOW ošetření, za pomocí nejnovější verze LED světelného tunelu OMEGA, který má více barev než jeho předchůdce.

Nabízí:
• zvýšení účinků klasického kosmetického ošetření
• rychlejší regenerace po microneedling, mezoterapii nebo zklidnění po chemickém peelingu
• výborná kombinace s BB Glow
• hojí jizvy a zklidňuje pleť
• zvyšuje elasticitu kůže

Účinnost LED terapie byla prokázána klinickými testy. LED světelná terapie se využívá nejen v kosmetice, ale dokonce i v dermatologii a chirurgii jako podpora hojení tkání.

LED světelné přístroje využívají speciální, čipové technologie. Čistota LED paprsků je více než 99% u červeného, modrého i zeleného světla. Nový Omega světelný tunel je rozšířený o další účinnou kombinaci světel a v tuto chvíli je jediným světelným tunelem na trhu, který disponuje sedmi účinnými LED barvami.

Kontraindikace:
• těhotenství
• epilepsie
• paniky nebo strach ze stísněných prostor

Doporučuji 20–30 min LED světelné terapie jednou až dvakrát do měsíce při kosmetickém ošetření.
Doporučujeme 2× týdně při léčbě akutního akné a redukci jizviček po zánětech.

VÝZNAM JEDNOTLIVÝCH SVĚTEL 

Červené světlo – 630 nm, podporuje metabolismus, zrychluje cirkulaci krve v podkožní tkáni, zlepšuje hydrataci pleti, zvyšuje kožní kolagenový protein, zlepšuje elasticitu a vyhlazuje jemné vrásky, zklidňuje pleť.
Žluté světlo – 590 nm, zlepšuje buněčný metabolismus, zlepšuje detoxikační vlastnosti podpořením lymfatické činnosti, zpomaluje stárnutí kůže. Podporuje absorpci kosmetických přípravků.
Zelené světlo – 520 nm, účinně redukuje produkci melaninu, eliminuje epidermální pigmentové skvrny, upravuje funkci kožních a mazových žláz. Vhodný pro všechny typy pleti.
Modré světlo – 470 nm, eliminuje škodlivé bakterie, antibakteriální a protizánětlivý účinek, akné a prevence proti vzniku akné. Zklidňuje pleť.

KOMBINACE SVĚTEL
Fialové světlo – 690 nm, kombinuje v sobě účinky červeného a modrého světla, obzvláště vhodné pro léčbu akné a jizev po akné.
Světle modrá – 490 nm, zvyšuje buněčnou energii, účinně zrychluje metabolismus
Laser light – 510 nm, proniká hluboko do vrstev kůže, zvyšuje aktivitu metabolismu tkáně, rozkládá skvrny a zlepšuje jemné vrásky a ochablou kůži.

Kontakt

 +420 725 596488