Permanentní makeup Liberec

PhiBrows Microblading je přirozená metoda semi-permanentního makeupu obočí.

Pigment se aplikuje do povrchové vrstvy kůže dermis, pomocí sterilizovaných nástrojů.
Odstín pigmentu je vybrán tak, aby odpovídal barvě přirozených vlasů nebo obočí. Po zahojení barva permanentního makeupu může o několik odstínů zesvětlit.
PhiBrows Microblading zaručuje kvalitu a zkušenosti umělců.
Symetrie obočí je dosažena pomocí metody PhiBrows, a to při zavřených očí klienta, kdy jsou mimické svaly uvolněny, a tak nemohou ovlivnit symetrii obočí.

Tahy jsou vždy kresleny ve směru růstu přirozených chloupků, aby se dosáhlo co možná nejvíce realistického vzhledu permanentního obočí.

Zákrok se provádí za pomocí jednorázových sterilních nástrojů (PhiBrush) a pigmenty pro permanentní makeup se vyrábějí v souladu s nejvyššími standardy (mikroskopické pigmenty PhiBrows).

Po zákroku

Během prvních 5 až 7 dní je barva extrémně tmavá. O 7 dní později ztrácí 40 až 50 % své intenzity. Pokud si myslíte, že barva je příliš tmavá, nepokoušejte se ji v žádném případě odstranit. Trpělivě vyčkejte, intenzita barvy nabývá výslednou podobu až po úplném zahojení pokožky (přibližně 4 týdny). Obočí je po zahojení o 50 % bledší a o 10-15 % tenčí.

Pokožka je zcela zahojená 28 dní po zákroku, nejdřívě v této době můžeme provést povinnou korekci.

Korekce

Pro výsledný efekt vzhledu tetování obočí je povinné aplikovat doplnění pigmentu, který byl ztracen procesem hojení. V závislosti na typu pleti může být udržení pigmentu problematické, v těchto případech musíme korekci provádět opakovaně. Phibrows Microblading se při určení typu pleti MASTNÁ z tohoto důvodu nedoporučuje.
Zcela výsledný efekt je viditelný až po úplném zahojení korekce.

Po zahojení

PhiBrows Microblading zůstává viditelný v průměru 12-15 měsíců. Pro zachování stávajícího efektu se oživení barvy doporučuje mezi 10-12 měsícem. S mastnou pokožkou se doba trvání viditelnosti zkracuje na 6 měsíců.
Stálost barvy závisí hlavně na tom, jak mastná je pleť klienta. Čím více mastící se pleť, tím kratší stálost barvy. Pocení, sluneční záření i solárium rovněž ovlivňují stálost barev.

Doporučená péče

je 70% úspěšností léčby, a proto má velký význam na konečný vzhled PhiBrows Microblading. Nesprávným ošetřením můžete ztratit až 80 % tahů. Je nezbytně nutné svědomitě a důsledně dbát na pokyny uvedené v informacích o doporučené péči.
Při zanedbání může být první korekce zpoplatněna.

 

Psychická i fyzická kondice, citlivost, menstruace, jsou faktory, které během zákroku individuálně ovlivňující a téměř vždy zvyšují bolestivost.

Je možné použít lehké anestetikum, které může během vláskování obočí bolest zcela eliminovat

Výsledný efekt závisí na:

 • kvalitě pokožky
 • hojení a péči
 • vystavení různým vnějším faktorům

Všechny tyto faktory jsou mimo kontrolu umělce, takže je vyloučena jakákoliv možnost poskytnutí záruk na léčbu.

Vždy konzultujte s umělcem pokud:

 • máte problémovou pokožku
 • máte vážné zdravotní potíže
 • užíváte jakékoliv léky
 • máte stávající trvalý permanentní makeup na obočí
 • důkladně nerozumíte veškerým poskytnutým informacím o zákroku

30 dní před PhiBrows Microblading se nedoporučují následující zákroky:

 • botox a plniva
 • laserové ošetření
 • chemické peelingy
 • AHA peelingy
 • vystavení silnému slunečnímu světlu
 • kůže nesmí být v zánětlivém procesu nebo procesem hojení a regenerace

Microblading je nejvhodnější pro čistou netetovanou pleť. Při rekonstrukci starších PMU (permanenentní makeup) nezaručujeme, že pigmenty budou mít požadovaný výsledek. Pokud je pokožka zjizvená častou aplikací nebo neodborného PMU a příliš sytého PMU – microblading nedoporučujeme.

новая раскрутка сайта продвижениеалибаба харьковкак раскрутить сайт самому бесплатно и быстро