Pánská kosmetika

Pánská kosmetika

Časy, kdy si muž v péči o svůj vzhled vystačil se štětkou na holení a břitvou, jsou už dávno pryč. Dnes vyžaduje mnohem více. Chce se líbit a vypadat mladě. Současný moderní muž ví, jak důležitou roli zevnějšek hraje a proto se o sebe více stará.

Je známým faktem, že mužská pokožka je naprosto odlišná od ženské – a to zejména na obličeji. Mužská pleť je mastnější, hutnější a pórovitější. Navíc každodenním holením pleť přichází o povrchový kožní maz. Dochází k dráždění pleti a snadno se tak mohou objevit drobné záněty. Mužská pleť je proto citlivější vůči agresivním vlivům prostředí.

Pro muže v našem salonu nabízíme kosmetické ošetření určené k regeneraci a zjemnění pánské pleti, důkladné vyčištění pórů a zjemnění mimických vrásek kolem očí. Po tomto ošetření je pánská pleť mnohem mladistvější a zářivější.

!! Prosíme Vás, pokud chcete zrušit Vámi objednaný termín na jakoukoliv službu, učiňte tak alespoň 12 hodin před jejím začátkem. Pokud termín nezrušíte nebo zrušíte na poslední chvíli, bude Vám při příští návštěvě přičtena pokuta 150Kč!

Děkujeme za pochopení.

Ceník nabízených služeb naleznete zde:сумка барсеткаисточники трафика в интернетев украину или на украину