Permanentní řasy
prodlužování a zahušťování řas

Už od pradávna jsou dlouhé řasy jedním ze symbolů ženskosti, který přitahuje pozornost a okouzluje. Umělé řasy dokáží prodloužit vaše přírodní řasy, zhustit je, pokud jsou řídké.

Permanentní prodlužování a zahušťování řas je moderní metoda, která umožní prodloužení přírodních řas jakékoli délky a hustoty.

Aplikují se individuálně (řasa na řasu),  aby výsledkem byl přirozený vzhled. Řasy žádným způsobem nezatěžují přírodní řasy a jsou odolné vůči potu i vodě, lze je i líčit.

Při šetrném zacházení vydrží řasy až do té doby, kdy vypadnou přirozené řasy. Obnova přírodních řas trvá 60–90 dní. Denně ztrácíme několik řas, je vhodné během 3–4 týdnů řasy částečně doplnit, aby byl zachován přirozený efekt.

Permanentní řasy – správná péče

Správná péče o vaše nové prodloužené řasy zajistí, že budou stále krásné a svůdné.

Prvních 24–48 hodin:

Tato doba je naprosto nejdůležitější pro adhezivum (lepidlo). Aby došlo ke správnému spojení, zde jsou uvedeny běžné aktivity, kterým je třeba se vyhnout!

Řasy nesmí být vystaveny vodě, páře (koupel, sprcha i vaření), soláriu, mytí očí, nanášení řasenky, krémů nebo mléka do oblasti očí, nadměrnému sahání na oči/řasy, roztoku pro kontaktní čočky, sauně, cvičení. První noc doporučujeme spát na zádech.

Po 24 hodinách:

  • vyhněte se použití mechanických kleštiček na natáčení řas
  • řas se zbytečně nedotýkejte prsty, netahejte za ně, ani si nejměte oko. Mechanicky si řasy můžete tímto způsobem uvolnit
  • vyhněte se použití odličovacích přípravků na oči na bázi oleje, nebo obsahující jakékoli tuky
  • nepoužívejte na odlíčení řas vatové tampónky, ze kterých se můžou na řasách zachytit vlákna
  • ikdyž není nutné používat řasenku, můžete, ale aplikujte jen na konečky řas. Časté nanášení řasenky urychluje vypadávání prodloužených řas. Používejte doporučenou řasenku na prodloužené řasy. Nikdy nepoužívejte voděodolnou řasenku
  • vyhněte se použití jakýchkoliv přípravků na bázi tuků a olejů v blízkosti očního víčka nebo řas
  • mastnota narušuje lepidlo
  • nedoporučujeme barvení a trvalou na prodloužené řasy

Na doplnění:

Platí stejné pravidlo, jako při první aplikaci. Pro vynikající výsledek doplnění, přijďte prosím nenalíčená!

!! Prosíme Vás, pokud chcete zrušit Vámi objednaný termín na jakoukoliv službu, učiňte tak alespoň 12 hodin před jejím začátkem. Pokud termín nezrušíte nebo zrušíte na poslední chvíli, bude Vám při příští návštěvě přičtena pokuta 150Kč!

Děkujeme za pochopení.

Ceník nabízených služeb naleznete zde:яндекс вордстат подбор ключевыхкупить фидерное удилище недорогокупить брендовый спортивный костюм